
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Data Rate | 20 kBaud |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Receivers | 2 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Current | 3.2 mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V to 18 V |
Stock: 1429
Distributors
pcbx
Unit Price$0.77627
Ext.Price$0.77627
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.77627 | $0.77627 |
| 10 | $0.73182 | $7.31820 |
| 25 | $0.71985 | $17.99625 |
| 50 | $0.71038 | $35.51900 |
| 100 | $0.70104 | $70.10400 |
| 300 | $0.66552 | $199.65600 |
| 500 | $0.63180 | $315.90000 |
| 1000 | $0.60786 | $607.86000 |
| 3000 | $0.58209 | $1746.27000 |
| 5000 | $0.55741 | $2787.05000 |
